نسیم فرخی
یارب کی آن صبا بوزد کز نسیم آن گردد شمامه کرمش کارساز من
نویسندگان
لینک دوستان
نسیم فرخی: دومین همایش اعضای ستاد تشکیلاتی اقامه نماز جمعه شهر فرخی جمعه شب با حضور اکثریت قریب به اتفاق اعضای ستاد در محل دبستان شهید امامی برگزار گردید.
جلسه با کمی تاخیر ساعت 18/45 با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید با ترنم دل انگیز آقای احسان فرخ آغاز گردید.
سپس حجت الاسلام شیخی امام جمعه به ایراد سخنرانی پرداخت. ایشان حفظ وحدت و انسجام را از مهم ترین وظایف اعضای ستاد دانست و خاطرنشان کرد: اعضا باید بامجموعه ستاد هماهنگ باشند . البته این بدین معنا نیست که همه باید یک فکر و اندیشه داشته باشند، اما در مسائل اجرایی، هماهنگی مهم ترین اصل است.
امام جمعه شهر فرخی جمع حاضر را نخبگانی دانستند که بدون چشم داشت مادی و صرفا در جهت کسب رضایت الهی در مجموعه ستاد فعالیت می کنند و افزود: ستادهای نماز جمعه در سراسر کشور توسط نیروهای مردمی اداره می شوند و هیچ گونه بودجه ای به آنها تعلق نمی گیرد و اعضا علاوه بر فعالیت باید دست به جیب نیز باشند.
حجت الاشلام شیخی در بخش دیگری از سخنان خویش درباره دعوت به همکاری و یا قطع همکاری اعضا نیز تصریح کرد: افرادی که مناسب تشخیص داده شوند جهت عضویت دعوت می شوند و اعضایی که در انجام وظیفه سستی داشته باشند و یا کسانی که نتوانند خود را با اتحاد مجموعه هماهنگ کنند سلب عضویت می شوند. این قطع همکاری به منزله این نیست که در دیگر بخش های جامعه از وجود آنان و توانایی شان استفاده نکنیم و یا نسبت به آنان دیدگاه منفی پیدا کنیم. همه برای ما عزیز و محترم هستند ولی برای حفظ و توسعه پویایی و اتحاد مجموعه مجبور هستیم افراد دیگری را جایگزین آنان کنیم.
ایشان هم چنین اظهار داشتند که همایش اعضای تشکیلاتی ستاد به صورت فصلی و منظم برگزار خواهد گردید و از حضور همه اعضا به ویژه حجج اسلام ابراهیمی امام جماعت روستای چاهملک، سالار امام جماعت جعفرآباد و آقای علی اکبر کوهی از فرهنگیان و فعالان روستای ابراهیم آباد که به نمایندگی از مردم روستاهای خویش، عضو ستاد و حاضر در همایش هستند تقدیر و تشکر کرد.
در ادامه آقای علیرضا راجی رئیس ستاد گزارشی را از مهم ترین فعالیتهای ستاد در فصل گذشته ارائه کرد و افزود: پس از اتمام بخش عمومی همایش، اعضای هر یک از معاونت های ستاد به صورت تخصصی نیز جلسه خواهند داشت و پیشنهادهای تخصصی خویش را در زمینه بخش های مورد تصدی خود تدوین و ارائه می کنند.
حجت الاسلام ابراهیمی امام جماعت روستای چاهملک نیز در سخنان کوتاهی از برگزاری همایش تشکر و نکاتی درباره اهمیت نماز جمعه بیان نمود.
هم چنین حجت الاسلام سالار امام جماعت روستای جعفرآباد در سخنانی کوتاهی همگان را به تلاش برای برگزاری هرچه باشکوه تر نماز جمعه فراخواند و افزود: مردم باید در مسائل گوناگون امام جمعه را محور قرار دهند و به صورت مادی و معنوی از وی حمایت کنند.
پس از اتمام بخش عمومی همایش، اعضای معاونت های ستاد، تبلیغی، امور مالی و پشتیبانی، طرح و برنامه، سیاسی و اجتماعی، امور روستاها، فرهنگی و هم چنین معاونت بخش خواهران ستاد به صورت جداگانه و تخصصی تشکیل جلسه داده و پیشنهادهای خود را به صورت مکتوب، تنظیم و تحویل دفتر ستاد نماز جمعه دادند.

لازم به یادآوری است که 85 نفر عضو ستاد تشکیلاتی نماز جمعه شهر فرخی هستند که حدود هشتاد نفر از مدعوین در جلسه حضور داشتند.طبقه بندی: خبر،  فرخی، 
برچسب ها: خبر، ستاد، نماز جمعه، فرخی،  
[ جمعه 3 بهمن 1393 ] [ 10:41 ب.ظ ] [ حسین رئیسی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


یارب کی آن صبا بوزد کز نسیم آن
گردد شمامه کرمش کارساز من

نسیم همواره نمی وزد اما هرگاه بوزد ، فرحبخش است و دلگشا .

نسیم همواره نمی وزد اما هرگاه بوزد ، بر همگان می وزد و همه جا .

نسیم همواره نمی وزد اما هرگاه بوزد ، شکوفاینده است و عطرآگین.

نسیم همواره نمیوزد اما هرگاه بوزد ، عطر خوش دوستی را می پراکند و غم و اندوه را می زداید.

نسیم همواره نمی وزد اما هرگاه بوزد ، گیسوان درختان را پریشان می کند و گلها را به رقص می آورد و در این پریشانی و رقص ، آهنگی از جمعیت خاطر و سکون و آرامش نهفته است.

اینک نسیم فرخی آمده است تا هم پای نسیم صبا بوزد و پیام آور مهربانی ها و دوستیها باشد، اگر دلتان خواست خود را به خنکای این نسیم بسپارید و همپای آن تا دوردستهای محبت و شادمانگی ره بسپارید.

نسیم آمده است تا عطر عشق و محبتتان را در آسمان فرخی بپراکند

اینک این شما و این خنکای نسیم.

بهروز باشید و همیشه بهاری

نسیم فرخی مشتاقانه منتظر بهره گیری از اندیشه های سترگ شما خوبان است
تلفنهای ارتباط

03158534573 : داخلی
09132231292 : همراه
رایانامه
raeesi65@gmail.com

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
http://v2.p2up.ir/user/signup/ref:4424
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات