نسیم فرخی
یارب کی آن صبا بوزد کز نسیم آن گردد شمامه کرمش کارساز من
نویسندگان
لینک دوستان
Image result for ‫ابراهیم رئیسی‬‎

شکل و ساختار و محتوای مطالب تخریبی علیه حجت الاسلام رئیسی دقیقا یادآور تخریب همه جانبۀ ضد انقلاب به همراه گروهی از وادادگان داخلی علیه ناطق نوری و احمدی نژاد است. 
آن زمان هم مدام خشونت طلبی، انعطاف ناپذیری، اقتدارگرایی، سنت گرایی، سخت گیری نسبت به جوانان و زنان، عدم تعامل با دیگران بخصوص کشورهای اروپایی و مطالبی از این دست بود که با تعابیر و ابزار گوناگون چندین ماه به خورد مردم دادند.

امروز نیز می خواهند از همان شیوۀ تجربه شده استفاده کنند. اما چند نکته را فراموش کرده اند:

1- ارتباطات و ابزار ارتباطی امروز با گذشته متفاوت است و نسل انقلابی امروز با رصد کامل مواضع و مطالب تخریبی، بلافاصله تمام تلاش خود را برای خنثی سازی آن به کار خواهد بست.
2- این شیوه، دو بار تجربه شده که یک بار با موفقیت و بار دیگر با شکست مواجه شده است؛ درباره ناطق نوری موفقیت آمیز بود ولی دربارۀ احمدی نژاد شکست سنگینی را تجربه کرد. 
3- تجربه کنندگان این شیوه فراموش کرده اند دلایل شکست و موفقیت روش خود را بررسی کنند. این شیوه برای زمانی مناسب است که کاندیدا در موضع دفاع باشد (مثل ناطق نوری)  ولی در موقعی که کاندیدا در موضع حمله باشد (مثل احمدی نژاد) نمی تواند روش موفقی باشد. این دوره نیز رئیسی در موضع حمله است. یک حملۀ موفق همراه با دفاع منطقی، پیروزی را به ارمغان می آورد. شیوه های تبلیغی، شخصیت کاندیدا و بسیاری از عوامل دیگر نیز در شکست یا موفقیت این شیوه، مؤثر هستند.
  @HOSEINRAEESI
4- دست خالی مخالفان رئیسی برای تخریب و بکر بودن و دست نخوردگی شخصیت وی، کار را برای تخریب چهرۀ وی دشوار کرده است. رئیسی در یک سال اخیر نشان داده که هنگام فعالیت فرهنگی و محرومیت زدایی، فعال، جوانگرا، بانشاط و بشاش است و هیچ نشانی از قدرت طلبی در رفتار  وی دیده نمی شود. پر رنگ کردن اعدام منافقین در سال 67 نیز -در شرایط فعلی- آبی برای ضد انقلاب، گرم نمی کند.
5- گرایش جوانان به رئیسی در این دوره با توجه به فرصت اندک اعلام کاندیداتوری وی دوران احمدی نژاد و خاتمی را به یاد می آورد. ضمن این که هنوز فرصت مناسبی برای شناخت و تبلیغ وی وجود دارد. 
6- در این دوره نیروهای انقلابی با دو کاندیدای مطرح (رئیسی و قالیباف)، وارد صحنه رقابتها شده اند و در صورت تخریب یکی از چهره ها دیگری می تواند از خلأ تخریبی، نهایت استفاده را ببرد. 
7- آمارها گویای این هستند که کاندیداهای نیروهای انقلابی، در صورت همگرایی و همپوشانی می توانند تجربه جدیدی را در صحنه رقابتهای ریاست جمهوری به وجود آورند.
@HOSEINRAEESI
آیا روحانی اولین رئیس جمهور یک دوره ای جمهوری اسلامی ایران لقب خواهد گرفت؟
هنوز برای پاسخ دادن به این پرسش زود است. کمتر از یک ماه دیگر مشخص خواهد شد.
@HOSEINRAEESI
طبقه بندی: تحلیل و بررسی،  سیاسی، 
برچسب ها: تحلیل، انتخابات 96،  
[ پنجشنبه 7 اردیبهشت 1396 ] [ 10:53 ق.ظ ] [ حسین رئیسی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


یارب کی آن صبا بوزد کز نسیم آن
گردد شمامه کرمش کارساز من

نسیم همواره نمی وزد اما هرگاه بوزد ، فرحبخش است و دلگشا .

نسیم همواره نمی وزد اما هرگاه بوزد ، بر همگان می وزد و همه جا .

نسیم همواره نمی وزد اما هرگاه بوزد ، شکوفاینده است و عطرآگین.

نسیم همواره نمیوزد اما هرگاه بوزد ، عطر خوش دوستی را می پراکند و غم و اندوه را می زداید.

نسیم همواره نمی وزد اما هرگاه بوزد ، گیسوان درختان را پریشان می کند و گلها را به رقص می آورد و در این پریشانی و رقص ، آهنگی از جمعیت خاطر و سکون و آرامش نهفته است.

اینک نسیم فرخی آمده است تا هم پای نسیم صبا بوزد و پیام آور مهربانی ها و دوستیها باشد، اگر دلتان خواست خود را به خنکای این نسیم بسپارید و همپای آن تا دوردستهای محبت و شادمانگی ره بسپارید.

نسیم آمده است تا عطر عشق و محبتتان را در آسمان فرخی بپراکند

اینک این شما و این خنکای نسیم.

بهروز باشید و همیشه بهاری

نسیم فرخی مشتاقانه منتظر بهره گیری از اندیشه های سترگ شما خوبان است
تلفنهای ارتباط

03158534573 : داخلی
09132231292 : همراه
رایانامه
raeesi65@gmail.com

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
http://v2.p2up.ir/user/signup/ref:4424
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات