تبلیغات
نسیم فرخی

نسیم فرخی
یارب کی آن صبا بوزد کز نسیم آن گردد شمامه کرمش کارساز من
نویسندگان
لینک دوستان
متن شبهه:
موندیم توی این انتخابات پیش رو به پسر خاله مقام معظم رهبری رای بدیم؟(صادق واعظ زاده)
یا به پدر عروس مقام معظم رهبری رای بدیم (غلامعلی حداد عادل)
یا به برادر عروس مقام معظم رهبری رای بدیم(کمال خرازی)
یا به پسر باجناقش رای بدیم(محمد باقر قالیباف)
یا اصلا در مسائل خانوادگیشون دخالت نکنیم؟
بذاریم صلاح کار مملکتشون رو خودشون بدونن؟؟پاسخ در ادامه مطلب

پاسخ شبهه:
۱⃣ اگر منظور از انتخابات پیش رو انتخابات مجلس است، افراد نامبرده شده هنوز اعلام آمادگی نکرده اند و بعید است برخی از آنها نامزد نمایندگی مجلس شوند. بنابراین هنوز معلوم نیست که چه کسانی نامزد انتخابات مجلس خواهند شد. لذا لیست فوق بیشتر از آنکه با هدف معرفی نامزدهای انتخاباتی باشد، شیطنتی برای شبهه افکنی در زمینه تاثیر گذاری روابط خانوادگی بر تصمیمات کشوری است.

۲⃣ طبیعی است که بسیاری از ازدواجها در بین فرزندان مقامات کشوری موجب روابط سببی آنها با یکدیگر شده است. این شخصیتها از قبل در کشور دارای مقام و مسئولیت بوده اند. نه اینکه روابط خانوادگی باعث معرفی آنها به عالم سیاست شده باشد.

۳⃣ صادق واعظ زاده در انتخابات ریاست‌جمهوری ایران (۱۳۹۲) بعنوان نامزد ثبت نام کرد و رد صلاحیت شد. بنابراین خود این رد صلاحیت نشان دهنده سلامت فضای انتخاباتی کشور است که فردی که نسبت خانوادگی نزدیکی با عالیترین مقام نظام دارد هم در صورت نداشتن شرایط رد صلاحیت می شود.
https://fa.wikipedia.org/wiki/صادق_واعظ‌زاده
۴⃣ کمال خرازی برادر عروس مقام معظم رهبری نیست بلکه عموی عروس ایشان است. او یک دیپلمات و سیاستمدار اصلاح طلب است که در زمان خاتمی وزارت خارجه را بر عهده داشت و تاکنون برای هیچ انتخاباتی نامزد نشده است.

۵⃣ آقای قالیباف مشهدی هستند اما نسبت خواهر زادگی با همسر رهبری ندارد .
شهردار شدن ایشان هم موروثی نیست و مرهون تخصص و توان مدیریت ایشان است. چرا که شهردار هر دوره توسط شورای شهر که در هر دوره هم اعضای آن متفاوت است، انتخاب می شود و جالب است بدانید در این دوره شورای شهر تهران اکثریت اصلاح طلب هستند و یکی از رای های آقای قالیباف هم از همین افراد داده شده است!
http://shayeaat.ir/post/20
۶⃣ با توجه به اینکه نتایج انتخابات را آرای مردم تعیین می کند , نامزد شدن افرادی که نسبتهای خانوادگی با مقامات کشوری دارند، مشکلی ایجاد نمیکند. چرا که نتیجه نهایی وابسته به قضاوت مردم است و مردم هر که را بخواهند انتخاب می کنند.

۷⃣ مقام معظم رهبری همچون امام راحل فرزندان خود را از فعالیت های سیاسی و اقتصادی مبرا داشته و به ایشان توصیه کرده اند که در کارهای اقتصادی وارد نشوند.
حضرت آقا به فرزندانشان فرموده اند: هر وقت قصد داشتید اینگونه کارها را انجام دهید، من به مسئولین ثبت احوال می گویم اسم من را از شناسنامه شما خارج کند!
و حتی کسانی که در حلقه اولی با خانواده رهبر انقلاب وصلت می کنند نیز این شرط را برای آنها قرار می دهند که حق ورود به فعالیتهای اقتصادی را ندارند.
http://www.welayatnet.com/fa/news/11289
http://rayatelhoda.ir/posts/archive.php?pmonth=9&pyear=1392
۸⃣ عطاالله مهاجرانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت اول سید محمد خاتمی که سالهاست در لندن زندگی کرده و با بی.بی.سی فارسی همکاری می کند، درباره رهبر معظم انقلاب می گوید: خود من که از آغاز انقلاب در مجلس بودم و در دولت بودم و آیت الله خامنه ای را می شناسم به عنوان منتقد ایشان اقرار می کنم که یک نقطه خاکستری حتی نه تاریک در زندگی اقتصادی ایشان و خاندانش نمی شود پیدا کرد.

منبع:سایت آوینی

سایت نخل های فرخی
طبقه بندی: تحلیل و بررسی، 
برچسب ها: تحلیل، پاسخ به شایعه،  
[ جمعه 11 دی 1394 ] [ 12:31 ب.ظ ] [ حسین رئیسی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


یارب کی آن صبا بوزد کز نسیم آن
گردد شمامه کرمش کارساز من

نسیم همواره نمی وزد اما هرگاه بوزد ، فرحبخش است و دلگشا .

نسیم همواره نمی وزد اما هرگاه بوزد ، بر همگان می وزد و همه جا .

نسیم همواره نمی وزد اما هرگاه بوزد ، شکوفاینده است و عطرآگین.

نسیم همواره نمیوزد اما هرگاه بوزد ، عطر خوش دوستی را می پراکند و غم و اندوه را می زداید.

نسیم همواره نمی وزد اما هرگاه بوزد ، گیسوان درختان را پریشان می کند و گلها را به رقص می آورد و در این پریشانی و رقص ، آهنگی از جمعیت خاطر و سکون و آرامش نهفته است.

اینک نسیم فرخی آمده است تا هم پای نسیم صبا بوزد و پیام آور مهربانی ها و دوستیها باشد، اگر دلتان خواست خود را به خنکای این نسیم بسپارید و همپای آن تا دوردستهای محبت و شادمانگی ره بسپارید.

نسیم آمده است تا عطر عشق و محبتتان را در آسمان فرخی بپراکند

اینک این شما و این خنکای نسیم.

بهروز باشید و همیشه بهاری

نسیم فرخی مشتاقانه منتظر بهره گیری از اندیشه های سترگ شما خوبان است
تلفنهای ارتباط

03158534573 : داخلی
09132231292 : همراه
رایانامه
raeesi65@gmail.com

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
http://v2.p2up.ir/user/signup/ref:4424